Firma PARKIETON zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie układania, bezpyłowego cyklinowania, lakierowania podłóg z drewna litego. Świadczymy też usługi renowacyjne starych podłóg
Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, aby w pełni zaspokoić potrzeby klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepszą reklamą jest dobrze wykonana usługa i zadowolony klient. Dlatego też wykonujemy naszą pracę starannie, fachowo i estetycznie. Wynikiem tej pracy jest bardzo dobra marka naszej firmy i uznanie w oczach wielu osób i firm.
Priorytetem w naszej działalności jest jakość naszych usług, dlatego od wielu lat stosujemy produkty firm, które oferują bardzo dobre wyroby i zwracają uwagę na bezpieczeństwo ich stosowania.
Zajmujemy się także sprzedażą podłóg. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment desek, parkietów, mozaik i podłóg z drewna egzotycznego. Oferujemy także podłogę barlinecka, panele podłogowe i panele korkowe.
Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży mieszczącego się przy ulicy Gronowskiej 22 w Lesznie. Posiadamy szeroki asortyment paneli podłogowych, podłóg i drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży. W sprzedaży posiadamy również profesjonalne kleje, lakiery, oleje i środki pielęgnacyjne do podłóg.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, jesteśmy pewni, iż będą Państwo zadowoleni z naszych usług.